Власникам багатоквартирних будинків у Миколаївці необхідно визначитись з формами договірних відносин

Новости компаний | 12:20, 30.08.2019
 Поделиться

Поделиться в

З 1 травня цього року у сфері надання ЖКП уводиться в дію новий Закон № 2189. Цим Законом запроваджено чимало новацій для споживачів комунальних послуг.

Так, у Законі № 2189 міститься нова класифікація ЖКП, визначено три моделі договірних відносин між виконавцями ЖКП і споживачами.

Закон розділив усі ЖКП на житлові та комунальні. До житлової послуги належить послуга з управління багатоквартирним будинком. До послуги з управління входить утримання ББ і ремонт спільного майна будинку.

До комунальних послуг належить постачання і розподіл природного газу, постачання і розподіл електроенергії, постачання теплової енергії, постачання гарячої води, централізоване водопостачання, водовідведення, поводження з побутовими відходами.

Якщо до 01.05.2019 у ББ не створене ОСББ, співвласниками не прийнято рішення про форму управління будинком і не оголошено конкурс на призначення управителя ББ відповідно до ч. 5 ст. 13 Закону № 417, тоді виконавчий орган місцевої ради зобов’язаний оголосити і провести такий конкурс.

Повну інформація про необхідність визначення з формами договірних відносин, передбачених Законом України можна переглянути ТУТ

Если вы нашли ошибку, пожалуйста, выделите фрагмент текста и нажмите Ctrl+Enter.

comments powered by HyperComments

Сообщить об опечатке

Текст, который будет отправлен нашим редакторам: