Вода Донбасу перегляне тариф на водопостачання і водовідведення

Новости компаний | 17:50, 21.05.2020
 Поделиться

Поделиться в

«Вода Донбасу» в режимі онлайн-конференції провела громадські слухання про необхідність перегляду тарифів на послуги централізованого водопостачання та водовідведення на 2021 рік і заходів інвестиційної програми — пишуть на сайті підприємства. 

З доповідями виступили начальник економічного відділу Компанії Олена Димченко і заступник директора з інвестицій та перспективного розвитку — начальник відділу технічного та стратегічного розвитку Тетяна Киричок.

Олена Димченко розповіла про те, що в останній раз тарифи на питну воду для КП «Компанія« Вода Донбасу »були підняті у вересні 2017 року. За цей період всі елементи, складові тарифу, а саме: очисні матеріали, електроенергія, пально-мастильні матеріали і т. д. значно зросли в ціні. Крім того, підвищився рівень мінімальної заробітної плати, прожиткового мінімуму, підвищилися ставки податків і зборів.

Компанія має намір підвищити тарифи на питну воду для суб’єктів господарювання до 11,61 грн за 1 куб.м, збільшивши вартість в два рази в порівнянні з чинним. Для споживачів тарифи становитимуть: на централізоване водопостачання — 28,60 грн за 1 куб.м, на централізоване водовідведення — 24,74 за 1 куб.м. — пише Остров.
Запропоновані розрахункові тарифи КП «Компанія «Вода Донбасу» відправить на розгляд до Нацкомісії з регулювання електроенергетики і комунальних послуг, де будуть затверджені терміни їх введення.

Если вы нашли ошибку, пожалуйста, выделите фрагмент текста и нажмите Ctrl+Enter.

comments powered by HyperComments

Сообщить об опечатке

Текст, который будет отправлен нашим редакторам: