Вода в кранах Славянска с запашком

В курсе дела | 10:07, 3.12.2021
 Поделиться

Поделиться в

Протягом останніх кількох днів містяни стали помічати неприємний запах води, що тече з кранів. Словміськводоканал пояснив, із чим це пов’язано.

Останні кілька днів містяни стали все частіше говорити про те, що вода у кранах має неприємний, неприродній запах. Так, користувачі соцмереж пишуть, що вода має запах ліків чи корвалолу. Комусь вона тхне керосином чи ацетоном.

Словміськводоканал пояснив, із чим це пов’язано. Повідомляється, що 1 та та 2 грудня у воді річки Сіверський Донець (основному джерелі подачі води на місто) лабораторія водоканалу зафіксувала збільшення концентрації амонію. Причому, 2 грудня показники вмісту амонію Сіверському Дінці менші порівняно з показниками 1 грудня.

Склад води, що надходить на фільтрувальну станцію, на водозаборі, на водопровідних насосних станціях та у водопровідній мережі міста контролюється щоденно лабораторією Славміськводоканалу.

Питна вода, що подається споживачам міста, відповідає вимогам ДержСанПіН 2.2.4-171-10, крім запаху. Присутність у воді незвичайного запаху обумовлена вмістом іонів амонію неприродного характеру.

Водоканал запевняє, що перевищення концентрації амонію у джерелі не впливає на якість питної води, показники якості не виходять за межі допустимих норм. Це підтверджують протоколи результатів дослідження питної води.

Ознайомитися з результатами досліджень можна у документах нижче:

https://www.6262.com.ua/news/3271112/comu-u-slovansku-smerdit-voda-v-kranah

Если вы нашли ошибку, пожалуйста, выделите фрагмент текста и нажмите Ctrl+Enter.

comments powered by HyperComments

Сообщить об опечатке

Текст, который будет отправлен нашим редакторам: