«Вони прославляють наше місто» : в Миколаївці нагородили кращих працівників + Фото

Праздники | 12:29, 24.09.2018
 Поделиться

Поделиться в

Вже добрим звичаєм стало  підведення підсумків роботи за рік та нагородження кращих працівників Миколаївки на честь Дня міста. 22 вересня на головній площі, Миколаївський міський голова Олена Цикунова нагородила тих, хто прославляє Миколаївку та робить її краще. Ними стали:

Ольга Ананко, бібліотекар бібліотеки-центру екологічного виховання ім. О.Г. Лелеченка за бездоганну, багаторічну, сумлінну працю, значний внесок у вивчення та збереження історії міста, справу екологічного, естетичного та духовного виховання  підростаючого покоління.

 Юлія Барцевич, завідувач, лікар-анестезіолог відділення анестезіології з ліжками для інтенсивної терапії КЛПЗ «Слов’янська ЦРЛ», за зразкове виконання функціональних обов’язків у наданні медичної допомоги населенню, високий професіоналізм, чуйність, доброту, милосердя.

Андрій Бибка, начальник караулу, капітан служби цивільного захисту 8 державної пожежно-рятувальної частини, за високий професіоналізм проявлений при гасінні пожеж та ліквідації надзвичайних ситуацій, вагомий внесок в розвиток 8 державної пожежно-рятувальної частини.

Марина Біленець,  керуючий готелем «Зоря» СО ПАТ «Донбасенерго» «Енергосоцінвест» за вамогий внесок в побудову та організацію соціальної сфери міста Миколаївка, активну життєву позицію.

Сергій Власенко, електромонтер з ремонту та обслуговування електроустаткування                 ТОВ «ПАОК», за досягнуті високі показники по утриманню та ремонту обладнання підприємства.

Ірина Дашкова,  покрівельник рулонних покрівель та покрівель із штучних матеріалів 5 розряду ремонтно-будівельного цеху  КП «Сервіскомуненерго», за багаторічну плідну працю, професійність, безмежну любов до обраної справи.

Валентина Ковальова, інженер відділу методології вдосконалення виробничої системи СО ПАТ «Донбасенерго» Слов’янської ТЕС, за небайдуже ставлення до проблем міста, за відповідальність, людяність та гуманний підхід у вирішенні питань покинутих тварин.

Лариса Козлова,  вихователь логопедичної групи закладу дошкільної освіти № 1 «Дзвіночок», за сумлінну працю , високий професіоналізм, впровадження новітніх технологій та особистий внесок у справах навчання і виховання дітей.

Ніна Копица, учитель української мови та літератури Миколаївської спеціальної загальноосвітньої школи інтернату № 7, за прагнення до неординарного розв’язання методичних проблем, пробудження в учнів інтересу до вивчення мови, розвиток в дітей мовного чуття.

Катерина Литвиненко, громадська діячка, волонтерка, член ГО «ВО «Вірю в Україну», за щільну співпрацю із міжнародними організаціями, небайдужість, активну участь у громадському житті міста, особистий внесок у соціальний розвиток міста.

Галина Мороз, заступник директора з навчально-виховної роботи закладу позашкільної освіти «Мистецька школа», за високий професіоналізм, плідну працю, активну участь у житті міста, вагомий особистий внесок у розвиток культури.

Лариса Стрельцова, заступник директора з виховної роботи Миколаївського загальноосвітнього               закладу І-ІІІ ступенів № 2, за сумлінну працю, високий професіоналізм, активну життєву позицію, досягнуті успіхи у справі навчання і виховання підростаючого покоління.

Євген Тертишний, молодий активіст Миколаївської міської партійної організації політичної партії «Наш край», за особистий внесок у соціальний розвиток міста, активну діяльність, залучення молоді до участі у громадському житті.

Тетяна Холостова, головний лікар КП «Центр первинної медико-санітарної допомоги», за впровадження заходів щодо реформування та поліпшення первинної медичної допомоги населенню, багаторічну сумлінну працю, високу професійну майстерність, милосердя.

Если вы нашли ошибку, пожалуйста, выделите фрагмент текста и нажмите Ctrl+Enter.

comments powered by HyperComments

Сообщить об опечатке

Текст, который будет отправлен нашим редакторам: