Як потрапити на прийом до лікаря у гінекологічне відділення міської лікарні №3 Краматорська

Краматорськ | 11:52, 31.10.2022
 Поделиться

Поделиться в

patient with gynecologist during consultation gynecological office 

«Східний проєкт» уже повідомляв, що з 1 листопада на базі хірургічного корпусу Міської лікарні №3 (колишнє хірургічне відділення міської лікарні №1, «Новий Світ») відкривається гінекологічне відділення.

Лікарі надаватимуть планову та ургентну гінекологічну допомогу пацієнткам. Керувати відділенням буде кандидат медичних наук та лікар вищої категорії Кутицька Тетяна Вікторівна.

За словами медичного директора з хірургічного профілю міської лікарні №3 Ганни Щербак, потрапити на прийом до фахівців гінекологічного відділення можна буде за електронним направленням.

«В ургентних випадках для стаціонарного лікування направлення не потрібно», — сказала Ганна Щербак.

Нагадаємо, що лікарню №1 приєднали до міської лікарні №3. «Усі відділення, два хірургічних включно, перейшли до складу Міської лікарні №3», —  повідомила «Східному проєкту» Ганна Щербак.

Рішення про об’єднання медзакладів депутати міської ради прийняли ще в навесні 2021 року. На думку депутатів та керівництва міста, таке об’єднання дозволить підвищити рівень медичної допомоги населенню  та покращить фінансування.

 


262845472 272922001486071 3123186468239440930 nПроект реалізується за фінансової підтримки Міністерства закордонних справ Чеської Республіки у рамках Transition Promotion Program. 

Если вы нашли ошибку, пожалуйста, выделите фрагмент текста и нажмите Ctrl+Enter.

comments powered by HyperComments

Сообщить об опечатке

Текст, который будет отправлен нашим редакторам: