Як в Миколаївці працює нова українська школа + Фото

Образование | 14:00, 20.09.2018
 Поделиться

Поделиться в

Майже півмільйона першачків в Україні цього року сіли за парти. У державних закладах почались зміни – з одномісними партами та без оцінок у першому класі.

Школа – привітний і комфортний простір, який так і розпалює допитливість та розвиває таланти. Програми побудовані так, щоби формувати навички необхідні для життя через активні форми навчання. Кожен учень чи учениця – особистість, інноватор, патріот. Вчитель – мудрий наставник, який взаємодіє з учнями без зверхності і залюбки навчається разом з ними.

Сьогодні, 20 вересня, журналісти сайту Миколаївка24 відвідали урок 1-А класу закладу загальної середньої освіти №1. Класний керівник Ольга Дубенко привітала школярів з початком учбового дня. З учителькою діти говорили про настрій і про все цікаве, чим хочуть поділитися.

Також в гості завітала шкільний психолог Марина Гнізюк. В рамках адаптації дітей до навчання вона буде регулярно зустрічатися з першокласниками та проводити заняття, спрямовані на сгуртування колективу.

Сьогодні психолог провела заняття, яке називається «ранкове коло». Воно проходило на подвір’ї школи та включало в себе безліч цікавих вправ та завдань. Діти ділилися гарним настроєм, посмішками та дихали свіжим повітрям.

 

Если вы нашли ошибку, пожалуйста, выделите фрагмент текста и нажмите Ctrl+Enter.

comments powered by HyperComments

Сообщить об опечатке

Текст, который будет отправлен нашим редакторам: