Юних режисерів запрошують взяти участь у дитячому кіноконкурсі до Чілдрен Кінофесту
Поделиться в
Копировать ссылку
З 30 червня до 9 липня в Україні проходитиме 10-й Чілдрен Кінофест – кінофестиваль для дітей і підлітків.
Цього року подія відбуватиметься в гібридному форматі: «Запрошуємо вас на безоплатні покази в кінотеатрах та перегляди фільмів онлайн».
Фестивальні покази триватимуть одночасно в кінотеатрах 10 міст України (Київ, Львів, Ужгород, Вінниця, Житомир, Чернівці та інші), а для онлайн-перегляду організатори готують спеціальну ювілейну програму. Це буде добірка фільмів-переможців Чілдрен Кінофесту попередніх років.
Покази в кінотеатрах та онлайн безоплатні за умови попередньої реєстрації.
Фільмом ретроспективи цьогорічного Чілдрен Кінофесту стане “Таємний сад” (1993) Аґнєшки Голланд. Це екранізація класичного дитячого роману англійської письменниці Френсіс Годґсон Бернет – історія десятирічної дівчинки, яка розгадує таємницю саду, захованого в похмурому маєтку. Ретроспективний показ у межах Чілдрен Кінофесту продовжує традицію знайомства юної аудиторії з кінокласикою.
У межах Чілдрен Кінофесту всьоме відбувається Дитячий кіноконкурс, участь у якому відкрита для всіх юних режисерів та режисерок. Прийняття робіт на участь у Дитячому кіноконкурсі триватиме до 29 травня.
До складу журі увійшли знані українські кінематографісти: режисерка анімаційного фільму “Мавка. Лісова Пісня” та авторка мультсеріалу “Пес Патрон” Олександра Рубан, режисер і сценарист стрічки “Памфір” Дмитро Сухолиткий-Собчук та акторка Римма Зюбіна (“Гніздо горлиці”, “Люся Інтерн”).
Фільми-фіналісти Дитячого кіноконкурсу покажуть у містах-учасниках фестивалю в межах 10 Чілдрен Кінофесту, а також онлайн.
Переможці конкурсу будуть відзначені призами від 5 до 10 тисяч гривень.
Ознайомитися з умовами участі можна на сайті Чілдрен Кінофесту.
Если вы нашли ошибку, пожалуйста, выделите фрагмент текста и нажмите Ctrl+Enter.
Сообщить об опечатке
Текст, который будет отправлен нашим редакторам: