З Краматорська евакуювався медичний університет

Образование | 10:16, 19.04.2022
 Поделиться

Поделиться в

Донецький національний медичний університет на час війни евакуювався у Кропивницький.

З Донецької області з початку повномасштабного вторгнення рф потроху евакуюються вищі навчальні заклади. Серед тих вишів, які вже виїхали — Донбаська державна машинобудівна академія та Донбаський державний педагогічний університет.

Серед вишів Донеччини, які вимушені евакуюватися через війну — Донецький національний медичний університет (ДНМУ). Так, згідно з наказом Міністерства охорони здоров’я від 11 квітня №121, на час воєнного стану ДНМУ евакуюється до Кропивницького. Разом з ним евакуюється Лиманський медичний фаховий коледж.

У наказі повідомляється, що навчання має відбуватися дистанційно. Також додається, що до Кропивницького виш має перевезти документи і матеріальні цінності з Краматорська, Слов’янська та Дружківки.

Зазначимо, що ДНМУ — вже двічі переселенець. Після окупації Донецька проросійськими терористичними військами виш оселився на півночі Донецької області. Його студенти проходили навчання та практику у Краматорську, Слов’янську та Дружківці. Тепер, у 2022 році, повномасштабне вторгнення рф загрожує безпеці цих міст, тому медуніверситет знову має шукати собі новий прихисток.

Если вы нашли ошибку, пожалуйста, выделите фрагмент текста и нажмите Ctrl+Enter.

comments powered by HyperComments

Сообщить об опечатке

Текст, который будет отправлен нашим редакторам: