З початку року слов’янські поліцейські притягли до відповідальності 78 батьків, які усунулися від піклування про власних дітей

Криминал | 14:45, 14.02.2019
 Поделиться

Поделиться в

На обліку в поліції перебуває 52 сім’ї, які потрапили у скрутні життєві обставини, в яких виховується 151 дитина. Співробітники ювенальної превенції спільно з соцслужбами вилучили з неблагополучних родин 4 дітей, які жили як сироти при живих батьках.

Залишення дітей без нагляду, незабезпечення необхідних умов для їх проживання та виховання, вчинення неповнолітніми різного роду правопорушень – підстави, на яких працівники ювенальної превенції притягують батьків до адміністративної відповідальності. З початку року ювенальні поліцейські притягли до відповідальності 78 батьків.

Ухилення батьків від виконання батьківських обов’язків є підставою для покладення на них відповідальності згідно ст. 184 КУпАП, а здійснення домашнього насильства по відношенню до дитини є підставою для притягнення до відповідальності згідно ст 173-2 КУпАП.

Так, через пристрасть 22-річної жінки до алкоголю поліцейські вилучили двох її дітей та помістити до міського Центру соціально-психологічної реабілітації. Діти 3 та 4 років знаходилися в жахливих умовах. В оселі був страшенний безлад та повна антисанітарія.

Ще одна родина потрапила в поле зору правоохоронців після того, як до поліції звернулася літня жінка з заявою про зникнення 40-літньої доньки. Як виявилося, безвісти зникла регулярно вживає спиртні напої та не займається вихованням своєї 13 – літньої доньки.

Також цього року поліцейські неодноразово розшукували дітей, які самовільно уходили з дому. Серед розшукуваних були дві 15 – річні подруги, які більше доби були відсутні дома. Дівчата не повідомивши батьків уїхали до знайомого в Костянтинівку.

З метою перевірки умов проживання дітей у підоблікових сім’ях та профілактичної роботи із батьками, що мають схильність до невиконання своїх обов’язків співробітники ювенальної превенції проводять рейд. В результаті таких заходів поліцейські виявили 2 родини, в яких діти стали жертвами батьківської «уваги». Відповідні повідомлення були надіслані до служби у справах дітей про взяття вказаних сімей на облік.

Правоохоронці і надалі будуть проводити превентивні заходи, ретельно аналізувати списки всіх неблагополучних родин, збирати реальну інформацію про умови життя дітей, щоб у разі необхідності негайно відреагувати.

Слов’янський відділ поліції

Донецької області

Если вы нашли ошибку, пожалуйста, выделите фрагмент текста и нажмите Ctrl+Enter.

comments powered by HyperComments

Сообщить об опечатке

Текст, который будет отправлен нашим редакторам: