За пів року слов’янські поліцейські виїжджали на допомогу більше 20 тисяч раз

Общество | 19:36, 23.07.2019
 Поделиться

Поделиться в

Така цифра була озвучена під час засідання робочої групи з громадської безпеки та соціальної згуртованості. Взаємодія з громадськістю, протидія домашньому насильству, виявлення злочинів на блокпостах, новітні методи в роботі з дітьми – результати діяльності підрозділу поліції за шість місяців.

На засіданні робочої групи з громадської безпеки заступник начальника Слов’янського відділу поліції Михайло Чинчевич відзвітував про роботу поліції в поточному році.

Попередження вуличної злочинності, реагування на повідомлення про правопорушення, забезпечення безпеки масових заходів та дорожнього руху, робота з дітьми, взаємодія з громадськістю, розкриття злочинів — все це входить до службових обов’язків співробітників поліції.

З початку року в Слов’янській відділ поліції звернулося 20265 громадян, в 829 випадках люди повідомляли про злочини кримінального характеру.

За 6 місяців громадянам заподіяно збитків на суму більше 1 мільйона гривень, потерпілим відшкодовано близько 30 % збитків.

На території обслуговування скоєно 3 розбійні напади — всі розкриті, 10 грабежів (з низ 1 нерозкрите), 359 крадіжок (38% розкрито). Вбивств — 3, фактів нанесення тяжких тілесних ушкоджень — 8 (з них 2 — із смертельними наслідками). Усі розкриті.

Також за вказаний період поліцейські з незаконного обігу 112 разів вилучали наркотичні речовини: 90 фактів зберігання наркотиків, 12 — збут наркотиків, ліквідували 3 наркопосіви та 7 притонів.

На території обслуговування скоєно 326 ДТП в яких постраждали 24 людини, 2 – загинули. Серед постраждавши – 5 неповнолітніх.

Також мова йшла про охорону правопорядку, роботу з дітьми, реалізацію профілактичних програм та кадровий некомплект.

Слов’янський відділ поліції

Донецької області

 

Если вы нашли ошибку, пожалуйста, выделите фрагмент текста и нажмите Ctrl+Enter.

comments powered by HyperComments

Сообщить об опечатке

Текст, который будет отправлен нашим редакторам: