Знову перемога! Миколаївський ЗЗСО №2 виборов право на реалізацію проекту «Школа Миру» + Фото

Образование | 17:22, 19.04.2021
 Поделиться

Поделиться в

Миколаївський ЗЗСО №2 прийняв участь у проекті «Школа Миру», конкурсний відбір якого проходив серед закладів загальної середньої освіти Волинської, Донецької, Кіровоградської, Луганської, Тернопільської, Черкаської областей.

Миколаївський заклад , єдиний у Донецькій області, пройшовши суворий конкурсний відбір ( було подано більше 100 заявок від закладів освіти Донецької області), виборов право бути учасником Всеукраїнського проекту «Надання можливостей молоді для забезпечення примирення суспільства: сприяння взаєморозумінню та ненасильницькому спілкуванню». Сьогодні,  19 квітня, офіційно була підписана угода про партнерство між ВГО «ПОРУЧ» та Миколаївським ЗЗСО №2.

В рамках даного проекту в закладі буде проведена низка заходів.

Вже сьогодні для учнів віком 14-16 років відбувся перший тренінг «Трансформація конфлікту та медіація для учнів». Його  провели експертрки  в цій галузі Олена Давідова  та Ольга Шаповал. Цікава та інформативна для учасників зустріч пройшла в інтерактивному руслі, навчальні методи якого орієнтовані на дітей.

В травні місяці відбудеться аналогічний тренінг для вчителів Миколаївської громади. Загалом цей проект триватиме до грудня  цього року та крім різноманітних тренінгів включатиме в себе облаштування в закладі «Класу Миру», відвідання «Табору Миру», участь в Регіональному освітньому форумі «Школа Миру» та підсумкову конференцію.

Проект спрямований на сприяння розбудови миру та пом‘якшення наслідків конфлікту, а також на запобігання нових потенційних  конфліктів.

З одного боку, учням і педагогам буде показано конкретний вихід із ситуації насильства в школах.  З іншого боку, заходи проекту в цілому сприятимуть розвитку культури мирного врегулювання конфліктів та співпраці з метою : внести вклад  у зниження схильності до насильства, особливо серед молодого покоління, і зміцнити здатність українського суспільства жити в мирі в довгостроковій перспектив.

Проект реалізується Всеукраїнською Громадською Організацією Поруч, Фонд громади міста Херсон «Захист» у партнерстві з Дитячим Фондом Німеччини Kinderhilfswerk ChildFund Deutschland та фінансується Інститутом Міжнародних Зав’язків
Institut für Auslandsbeziehungen (ifa) та Федеральним міністерством закордонних справ Німеччини Auswärtiges Amt

Если вы нашли ошибку, пожалуйста, выделите фрагмент текста и нажмите Ctrl+Enter.

comments powered by HyperComments

Сообщить об опечатке

Текст, который будет отправлен нашим редакторам: