22 червня: Україна вшановує пам’ять жертв війни

Суспільство | 16:53 вчора
 Поділитися

Поділитися в

Foto

22 червня Україна відзначає День скорботи і вшанування пам’яті жертв війни, згадуючи мільйони загиблих у Другій світовій та всіх, хто став жертвою воєнних конфліктів.

Ця пам’ятна дата присвячена мільйонам людей, життя яких забрала Друга світова війна. У час, коли держава вже понад десять років протистоїть російській агресії, а повномасштабна війна щодня приносить нові втрати, цей день набуває особливого, глибокого змісту для всієї України.

Російська агресія щодня призводить до загибелі мирних жителів і військових. Обстріли, ракетні удари та атаки безпілотників руйнують домівки та критичну інфраструктуру по всій країні.

Попри біль і втрати, українці продовжують самовіддано боротися за свою свободу та незалежність. Захисники й захисниці України щодня стримують агресора на передовій, відстоюючи право на мирне майбутнє.

У цей день вшановують пам’ять усіх полеглих героїв та висловлюють безмежну вдячність тим, хто боровся і продовжує боротися за мир і свободу нашої держави. Їхня мужність, незламна стійкість і самопожертва залишаються прикладом для майбутніх поколінь українців.

Если вы нашли ошибку, пожалуйста, выделите фрагмент текста и нажмите Ctrl+Enter.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: