22 червня: Україна вшановує пам’ять жертв війни
Поділитися в
Копіювати посилання
22 червня Україна відзначає День скорботи і вшанування пам’яті жертв війни, згадуючи мільйони загиблих у Другій світовій та всіх, хто став жертвою воєнних конфліктів.
Ця пам’ятна дата присвячена мільйонам людей, життя яких забрала Друга світова війна. У час, коли держава вже понад десять років протистоїть російській агресії, а повномасштабна війна щодня приносить нові втрати, цей день набуває особливого, глибокого змісту для всієї України.
Російська агресія щодня призводить до загибелі мирних жителів і військових. Обстріли, ракетні удари та атаки безпілотників руйнують домівки та критичну інфраструктуру по всій країні.
Попри біль і втрати, українці продовжують самовіддано боротися за свою свободу та незалежність. Захисники й захисниці України щодня стримують агресора на передовій, відстоюючи право на мирне майбутнє.
У цей день вшановують пам’ять усіх полеглих героїв та висловлюють безмежну вдячність тим, хто боровся і продовжує боротися за мир і свободу нашої держави. Їхня мужність, незламна стійкість і самопожертва залишаються прикладом для майбутніх поколінь українців.
Если вы нашли ошибку, пожалуйста, выделите фрагмент текста и нажмите Ctrl+Enter.
Повідомити про помилку
Текст, який буде надіслано нашим редакторам: