В Миколаївці відкрилася виставка «УПА – відповідь нескореного народу» + Фото

Культура | 09:01, 30.10.2019
 Поделиться

Поделиться в

Вчора, 29 жовтня,  Миколаївська ОТГ долучилася до експонування інформаційно-просвітницьких стендів «УПА – відповідь нескореного народу», створених Українським інститутом національної пам’яті спільно з Центром досліджень визвольного руху, Національним музеєм-меморіалом «Тюрьма на Лонцкого» та Галузевим державним архівом Служби безпеки України. Відкриття виставки відвідали учні старшокласники ЗЗСО № 1, представники відділу освіти, культури, сім’ї, молоді та спорту Миколаївської міської ради.

Відділ освіти, культури, сім’ї, молоді та спорту Миколаївської міської ради доводить до відома, що виставка експонується в приміщенні  Бібліотеки-центру екологічного виховання ім. героя України О.Г. Лелеченка до 10 листопада.

Банерна виставка представлена 24 стендами. Вона розповідає про антинацистський фронт українських націоналістів, про те як ОУН включилась у боротьбу з нацистською Німеччиною, за яких умов розгорнула повстанську армію, яким був масштаб її воєнних дій проти окупантів та якими були антиповстанські операції нацистів у відповідь, які втрати понесли націоналісти в цьому протистоянні. Світлини та документи, зокрема з німецьких архівів, які розміщено на стендах, розвінчують міфи комуністичної, а згодом і російської пропаганди про УПА.

Відповідно до рекомендацій Управління культури і туризму Донецької обласної державної адміністрації виставку повинні відвідати учні старшокласники на уроках історії.

Також експозицію може відвідати кожен бажаючий. Вхід вільний.

 

Если вы нашли ошибку, пожалуйста, выделите фрагмент текста и нажмите Ctrl+Enter.

comments powered by HyperComments

Сообщить об опечатке

Текст, который будет отправлен нашим редакторам: