Донеччина: понад 3000 направлень на «Армію відновлення» у 2026 році

Суспільство | 13:58, 16.06.2026
 Поділитися

Поділитися в

Foto

Понад 3 тисячі направлень на суспільно корисні роботи вже видали на Донеччині від початку 2026 року в рамках проєкту «Армія відновлення». Учасники цієї ініціативи активно допомагають громадам і отримують оплату за виконану працю.

Донецька обласна військова адміністрація (ОВА) повідомила про можливість долучитися до проєкту, який передбачає виконання різноманітних суспільно корисних робіт у громадах області.

За інформацією ОВА, залучені громадяни надають важливу допомогу людям похилого віку, особам з інвалідністю та маломобільним мешканцям. Вони також беруть участь у розвантаженні й доставці гуманітарної допомоги, ліквідації наслідків обстрілів та відновленні пошкоджених об’єктів.

Для того щоб долучитися до «Армії відновлення», необхідно звернутися до фахівців служби зайнятості. Консультації можна отримати за телефоном call-центру Донецького обласного центру зайнятості: 0-800-219-713 або у найближчому підрозділі служби зайнятості.

У Донецькій ОВА зазначають, що оплата за повний місяць виконання суспільно корисних робіт наразі становить не менше 8647 гривень. Детальну інформацію про проєкт та умови участі можна отримати через службу зайнятості.

Если вы нашли ошибку, пожалуйста, выделите фрагмент текста и нажмите Ctrl+Enter.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: