Монтаж захисних сіток у Слов’янську: комунікації ускладнюють роботи

Інфраструктура | 09:40, 7.03.2026
 Поділитися

Поділитися в

У Слов’янську вже розпочато встановлення захисних сіток над внутрішніми дорогами, що, однак, стикається з певними труднощами. Про це в ефірі телеканалу ICTV повідомив Вадим Лях.

За його словами, на об’єктах зараз працює близько 100 людей, і їх кількість щодня збільшується. Проте, сам процес монтажу сіток у місті вимагає значно більше зусиль, ніж аналогічні роботи на трасах.

Причиною цього є розгалужена мережа підземних та надземних комунікацій. Ці міські інженерні системи значно ускладнюють процес встановлення необхідних захисних конструкцій.

Если вы нашли ошибку, пожалуйста, выделите фрагмент текста и нажмите Ctrl+Enter.

comments powered by HyperComments

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: