Монтаж захисних сіток у Слов’янську: комунікації ускладнюють роботи
Поділитися в
Копіювати посилання
У Слов’янську вже розпочато встановлення захисних сіток над внутрішніми дорогами, що, однак, стикається з певними труднощами. Про це в ефірі телеканалу ICTV повідомив Вадим Лях.
За його словами, на об’єктах зараз працює близько 100 людей, і їх кількість щодня збільшується. Проте, сам процес монтажу сіток у місті вимагає значно більше зусиль, ніж аналогічні роботи на трасах.
Причиною цього є розгалужена мережа підземних та надземних комунікацій. Ці міські інженерні системи значно ускладнюють процес встановлення необхідних захисних конструкцій.
Если вы нашли ошибку, пожалуйста, выделите фрагмент текста и нажмите Ctrl+Enter.
Повідомити про помилку
Текст, який буде надіслано нашим редакторам: