Оновлено чат-бот служби зайнятості Донеччини у Telegram

Работа | 17:08, 29.04.2022
 Поделиться

Поделиться в

Донецька обласна служба зайнятості оновила свій безкоштовний чат-бот у месенджері Telegram https://bit.ly/2UnnJwh, який надає можливість без витрачання зайвого часу дистанційно отримати широкий спектр інформації у сфері зайнятості населення. Що нового в онлайн сервісі?

Воєнний стан – порядок дій. Новий розділ надає можливість користувачам отримати інформацію щодо надання послуг під час воєнного стану, зокрема, способи отримання статусу безробітного та необхідні документи.

У розділі також розміщено посилання на канал «Робота зараз: Державна служба зайнятості», де можна знайти актуальні вакансії від роботодавців зі всієї України. Інформація оновлюється щодня і постійно поповнюється новими пропозиціями.

Компенсація ВПО. Додана вкладка щодо компенсації витрат на оплату праці за працевлаштування ВПО внаслідок проведення бойових дій. Тут можна дізнатися про документи, які треба подати до центру зайнятості, покрокову інструкцію на отримання компенсації та посилання на відповідну постанову КМУ. Найближчим днями буде можливо подати документи через «Портал Дія».

Навчання. Додано можливість ознайомлення безробітних з графіком початку навчання у центрах професійно-технічної освіти Державної служби зайнятості.

Переходьте за посиланням та приєднуйтесь: https://bit.ly/2UnnJwh.

Если вы нашли ошибку, пожалуйста, выделите фрагмент текста и нажмите Ctrl+Enter.

comments powered by HyperComments

Сообщить об опечатке

Текст, который будет отправлен нашим редакторам: