В Миколаївці презентували перфоманс «Танго смерті»: без права на забуття

Искусство, Культура | 10:25, 16.05.2021
 Поделиться

Поделиться в

13 і 14 травня у Миколаївському ЗЗСО І-ІІІ ст. #3 було багато гостей. Творча група проєкту «Сторінки історії: минуле у сьогоденні» презентувала свою роботу – перфоманс «Танго смерті».

Про ідею проєкту розповіла заступник директора з виховної роботи, вчителька історії Ольга Бакуха: «Тема складна й надзвичайно актуальна. Молоде покоління – це покоління чиї прадіди здобували перемогу у Другій світовій війні – знає окремі факти про жахіття того часу з переказів, історичних документів, художніх творів. У ході проєкту учні побували в родинах в’язнів нацистських концтаборів, взяли інтерв’ю, опрацювали історичні джерела.

Кожен учасник творчої групи «прожив життя» своїх героїв. Це дало можливість «оживити» одну з найтрагічних сторінок нашої історії в монологах, сповідях оркестрантів Яновського табору смерті, танцювальних композиціях, показати через історичну призму цінності життя».

Перфоманс – це формат, який дав можливість відтворити минулі сторінки історії, за якими глядачі спостерігали у режимі реального часу. Емоції вирували до небес: душа одночасно плакала і співала шокуючу засторогу, а серце билося вдвічі швидше.

А потім гості різних поколінь стали співавторами роботи дітей. Вони доповнили побачене своїми спогадами, які почули від матусь, батьків, дідів. Проєкт «Сторінки історії: минуле у сьогоденні» набирає обертів.

Творча група проєкту вдячна гостям, волонтерам,  друзям за співтворчість і підтримку.

Если вы нашли ошибку, пожалуйста, выделите фрагмент текста и нажмите Ctrl+Enter.

comments powered by HyperComments

Сообщить об опечатке

Текст, который будет отправлен нашим редакторам: