Представники МЦ «Енергія» взяли участь у програмі #Go-volunteer

Культура | 19:02, 31.10.2021
 Поделиться

Поделиться в

Представники МЦ «Енергія» з Миколаївки взяли участь у програмі Міжнародної співпраці молодіжних представників України та Литви #Go-volunteer.

Проєкт створено Донецьким обласним дитячим молодіжним центром за підтримки Міністерства молоді та спорту України. Він направлений на обмін досвідом по роботі з молоддю.

25-29 жовтня на базі «Зеленого гаю» у Святогірську по тринадцять делегатів з Литви та України п’ять днів спілкувалися у неформальній обстановці та переймали досвід один одного. Україну представляли волонтери та керівники молодіжних центрів Донецької області.

Вітала гостей начальник управління сім’ї, молоді та масових заходів національно-патріотичного виховання Донецької облдержадміністрації Лілія Золкіна, вона розповіла про напрямки розвитку молодіжного політики у Донецькій області.

Загалом проєкт складається з двох етапів.  На першому молодіжні представники Литви завітали до України.

Разом  з волонтерами молоді люди відвідали визначні пам’ятки Донецької області: Святогірську Лавру, ферму «Святогірська коза», завод шампанських вин «Аrtwinery» у Бахмуті, «Тато Хаб» у Краматорську, Регіональний Ландшафтний парк «Клебан-Бик» та багато іншого. Також вони завітала і до молодіжний центру «Енергія» у Миколаївці.

У ході цих зустрічей молоді люди ще втілювали у життя міні волонтерські проєкти на базі Святогірської громади, розмальовували годівнички та у Музеї народної архітектури побуту та дитячої творчості робили ляльки-мотанки.

В свою чергу литовці ділилися своїми способами роботи з молоддю та цікавими проєктами, та презентували свій молодіжний центр «Mes».

На другому етапі, який триватиме з 24 по 29 листопада, молодь із Донецької області відвідає своїх колег у Литві.

Если вы нашли ошибку, пожалуйста, выделите фрагмент текста и нажмите Ctrl+Enter.

comments powered by HyperComments

Сообщить об опечатке

Текст, который будет отправлен нашим редакторам: