Примусова евакуація дітей з Білозерського та 12 сіл Донеччини
Поділитися в
Копіювати посилання
Регіональна комісія з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій Донецької області ухвалила рішення про примусову евакуацію родин із неповнолітніми дітьми. Цей крок, як повідомив очільник Донецької ОВА Вадим Філашкін, торкнеться мешканців міста Білозерське та 12 сіл двох територіальних громад. Захід спрямований на захист життя та здоров’я найбільш вразливої категорії населення.
Примусове вивезення проводитиметься з населених пунктів Білозерської громади: місто Білозерське, села Благодать, Бокове, Веселе Поле, Весна, Мирове, Нововодяне. Також евакуації підлягають родини з селища Святогорівка та сіл Вікторівка, Вірівка, Копані, Нововікторівка, Новоукраїнка і Степи Добропільської громади.
За попередніми підрахунками, у зазначених населених пунктах наразі перебувають орієнтовно 1150 дітей різного віку. Усі ці неповнолітні мають бути вивезені разом з родинами до безпечніших регіонів України.
Обласне керівництво доручило місцевій владі та структурним підрозділам обласної державної адміністрації організувати швидку евакуацію сімей. Цей процес відбуватиметься у координації з правоохоронними органами. Крім того, необхідно забезпечити належні умови проживання переселених родин на безпечніших територіях.
Представники влади наголошують на постійній небезпеці перебування на території Донецької області через активні бойові дії. Мешканцям рекомендовано евакуюватися добровільно, поки це ще технічно можливо. Обов’язкова евакуація запроваджується для захисту життя та здоров’я дітей та їхніх родин, які залишаються на прифронтових територіях попри небезпеку.
Если вы нашли ошибку, пожалуйста, выделите фрагмент текста и нажмите Ctrl+Enter.
Повідомити про помилку
Текст, який буде надіслано нашим редакторам: