Слов’янськ під обстрілом 1 квітня: пожежа в адмінбудівлі, без постраждалих
Поділитися в
Копіювати посилання

Першого квітня російські окупанти здійснили обстріл міста Слов’янськ на Донеччині. Внаслідок цього ворожого удару спалахнула адміністративна будівля, про що офіційно повідомили у Державній службі України з надзвичайних ситуацій Донецької області.
Рятувальні служби працювали в умовах постійної загрози. Через високу ймовірність повторних ударів вогнеборцям доводилося кілька разів припиняти гасіння пожежі та шукати укриття, після чого вони поверталися до виконання своїх обов’язків.
Співробітники ДСНС успішно локалізували та ліквідували займання, що охопило площу в 300 квадратних метрів. За офіційною інформацією, постраждалих внаслідок інциденту немає.


![]()
Если вы нашли ошибку, пожалуйста, выделите фрагмент текста и нажмите Ctrl+Enter.
Повідомити про помилку
Текст, який буде надіслано нашим редакторам: