Слов’янська лікарня отримала нову швидку та обладнання від фонду

Медицина | 17:02, 7.12.2025
 Поділитися

Поділитися в

Словʼянська клінічна лікарня на Донеччині отримала новий автомобіль швидкої допомоги та необхідне медичне обладнання. Ця підтримка, що має на меті посилення можливостей екстреної допомоги населенню, була організована Благодійним фондом «Милосердя та здоровʼя».

Цю подію було підтверджено міським головою Словʼянська Вадимом Ляхом. Передача відбулася за участі представників Офісу Президента України та народних депутатів.

Зазначається, що Благодійний фонд «Милосердя та здоровʼя» послідовно підтримує медичні установи Донецької області. Організація надає суттєву допомогу лікарням регіону протягом усього періоду воєнного часу.

Начальник Донецької обласної військової адміністрації Вадим Філашкін висловив подяку фонду за їхній внесок у розвиток медичної галузі. Благодійників було відзначено грамотами та сувенірами на знак вдячності.

Окрема подяка пролунала на адресу голови правління фонду Олександра Яціни, а також Центру реабілітації «Милосердя та здоровʼя», організації BeForUkraine та всім особам, які долучилися до цієї важливої ініціативи з передачі медичного обладнання.

Если вы нашли ошибку, пожалуйста, выделите фрагмент текста и нажмите Ctrl+Enter.

comments powered by HyperComments

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: