У Миколаївській мистецькій школі відбувся черговий випуск + Фото + Відео

Искусство | 16:00, 24.05.2018
 Поделиться

Поделиться в

Вчора, 23 травня, у залі Мистецької школи міста Миколаївки відбувся випускний вечір, на якому 13 талановитих випускників музичного та художнього відділів, отримали свідоцтва про закінчення позашкільного навчального закладу.

На заході були присутні представники відділу освіти, культури, сім’ї, молоді та спорту, випускники, вчителі, батьки….

Директор Мистецької школи Юлія Кротенко подякувала випускникам за плідну працю, за досягнення, старання і натхнення. Побажала продовжувати музичний шлях і згодом привести до рідної школи власних діток. Також висловила велику подяку батькам, які всі роки були поруч, допомагали та підтримували, пройшли разом з дітьми цей важкий, але захоплюючий шлях творчості.

Цього року заклад закінчили тринадцять учнів — десять з музичного та три з художнього відділень. Найкращих учнів, які закінчили навчання на відмінно, на святі відзначили почесними грамотами, це — Анастасія Корочева, Вікторія Заморська, Анна Бондаренко, Вікторія Плехова  та Єлизавета Рижкова.

Окрім того усі випускники отримали свої перші в житті дипломи. Серед них Данило ШаркозіКирило Локі, Аліна СавенковаОлеся Гонтар, Софія Беспалова, Аліна Тарасенко, Анастасія Виприцька.

Після урочистої частини відбувся святковий концерт за участі випускників та вчителів.

Фрагмент виступу Анни Бондаренко — Людвиг ван Бетховен «Місячна соната»

Фрагмент виступу інструментального ансамблю «Експромт»

Если вы нашли ошибку, пожалуйста, выделите фрагмент текста и нажмите Ctrl+Enter.

comments powered by HyperComments

Сообщить об опечатке

Текст, который будет отправлен нашим редакторам: