У Слов’янську готують інфекційне відділення для лікування коронавірусу

Медицина | 09:26, 30.09.2020
 Поделиться

Поделиться в

У Слов’янську визначилися із місцем госпіталізації хворих на коронавірус, якщо закінчаться вільні місця у визначених для цього лікарніх Донеччини.

Зараз хворих на COVID-19 госпіталізують до інфекційних лікарень Бахмуту, Костянтинівки, Мирнограда, Торецька.

Вчора під час прес-конфертенції начальниця відділу охороним здоров’я Олена Джим повідомила, що у випадку, якщо у вищевказаних лікарнях закінчаться вільні місця, хворих на коронавірус мешканців Слов’янська госпіталізуватимуть до міського інфекційного відділення.

Для початку планується відкривати відділення на 30 місць, але якщо буде необхідно, їх збільшать до 50-70. Найближчим часом планують підписати пакет послуг з Національною службою здоров’я, і тоді інфекційне відділення зможе надавати спеціалізовану допомогу пацієнтам із COVID-19.

Поки в інфекційному відділенні лікуються пацієнти, у яких ще не визначений коронавірусний статус. Туди поступають хворі на пневмонію або важкі форма респіраторних вірусних захворювань і чекають на результати ПЛР-тестування. Якщо тест позитивний, їх перевозять до лікарень інших міст, профільованих під лікування коронавірусу.

Нагадаємо, що у серпні на засіданні комісії з питань техногенно-екологічної безпеки відділу охорони здоров’я доручили вжити заходи щодо підготовки медзакладів другої черги для надання медичної допомоги хворим на COVID-19. У протоколі було вказано, що подачею кисню треба забезпечити не менше 80% ліжок, виділених для хворих на коронавірус.

 

https://www.6262.com.ua/news/2893686/u-slovansku-gotuut-infekcijne-viddilenna-dla-likuvanna-koronavirusu

Если вы нашли ошибку, пожалуйста, выделите фрагмент текста и нажмите Ctrl+Enter.

comments powered by HyperComments

Сообщить об опечатке

Текст, который будет отправлен нашим редакторам: