Як піклуватися про здоров’я онлайн під час війни

здоровье | 12:31, 4.04.2022
 Поделиться

Поделиться в

Зібрали безоплатні сервіси, за допомогою яких можна піклуватися про своє здоров’я під час війни.

Після 24 лютого 2022 року багато жителів України втратили доступ доо лікарень, обстежень, лікарів та інших медичних послуг. Пропонуємо добірку безоплатних сервісів, де можна онлайн отримати консультацію лікаря, знайти інформацію з першої допомоги та поради з догляду за здоров’ям.

Медичний сервіс Helsi. Тут можна записатися до медиків усіх спеціальностей. Кваліфікація усіх лікарів є підтвердженою в Міністерстві охорони здоров’я. Для запису на консультацію не потрібно мати декларацію та направлення від сімейного лікаря, достатньо обрати потрібного спеціаліста та час консультації.

Doctor Online — Health Assistant. Отримати консультацію сімейного лікаря або вузькопрофільного спеціаліста, замовити ліки чи розшифрувати результати лабораторних досліджень онлайн можна на порталі.

Viveo Cares Foundation — застосунок, де лікарі 24/7 надають консультації українцям, які мають проблеми зі здоров’ям та проживають у зоні бойових дій країни.

Likar.support — онлайн-сервіс, де лікарі-волонтери нададуть термінову медичну допомогу онлайн.

teplo.app — застосунок, який допоможе отримати безплатну консультацію психолога, якщо ваш запит пов’язаний із війною.

«Дитячий лікар на війні» @childrens_doctor_at_war_bot — телеграм-бот, який надає консультації педіатра, отоларинголога, ортопеда-травматолога, невролога, дерматолога, психолога, кардіолога, гастроентеролога та інших. До системи залучено для консультування онлайн 311 дитячих лікарів.

TacticMedAid — застосунок, який навчає надавати першу домедичну допомогу. Скористатися простими інструкціями у смартфоні можна будь-де та будь-коли. А головною перевагою TacticMedAid є те, що він працює і без інтернету. TacticMedAid доступний для користувачів iOS та Android.

Також BetterMe: Health Coaching відкрив безкоштовний доступ до тренувань для українців. Тренування включають:

  • фітнес,
  • танці,
  • прогулянки, біг
  • йога, пілатес
  • бокс.

Є окремі тренування для людей на візках, користувачів похилого віку, вагітних, а відтепер і дітей. BetterMe Health Coaching доступний на iOS та Android.

Если вы нашли ошибку, пожалуйста, выделите фрагмент текста и нажмите Ctrl+Enter.

comments powered by HyperComments

Сообщить об опечатке

Текст, который будет отправлен нашим редакторам: