В Донецкой области еще 25 смертей от коронавируса

Медицина | 14:09, 29.01.2021
 Поделиться

Поделиться в

В Донецкой области подтверждена смерть еще 25 человек от коронавируса. Все умершие — жители Мариуполя. Об этом информирует в Фейсбуке председатель ДонОГА, руководитель областной военно-гражданской администрации Павел Кириленко.
«Сьогодні до загальної статистики внесені ще 25 смертей від коронавірусної хвороби, які сталися раніше і про які досі не повідомлялося. Усі – в Маріуполі.
Такі затримки пов’язані з особливостями первинної та вторинної обробки інформації, вони притаманні не тільки Донецькій області і не тільки Україні. Це відбувається, тому що дані оновлюються “в режимі реального часу”. Головна мета такої поточної статистики – дати уявлення про тенденції та динаміку перебігу пандемії, а остаточні її підсумки у всьому світі будуть підбиті вже після її завершення.
За четвер, 28 січня, лабораторії повідомили про ще 188 хворих, серед яких 6 дітей:
– 70 у Маріупольській ТГ;
– 35 у Краматорській ТГ;
– 14 у Покровській ТГ;
– по 12 у Мирноградській і Костянтинівській ТГ;
– 11 у Волноваській ТГ;
– 9 у Торецькій ТГ;
– 6 у Дружківській ТГ;
– по 5 у Мангушській та Ольгинській ТГ;
– 3 у Сартанській ТГ;
– 2 у Лиманській ТГ;
– по 1 у Соледарській, Слов’янській, Добропільській та Вугледарській ТГ.
Пандемія триває. Єдиний спосіб уповільнити поширення хвороби – дотримуватися карантинних обмежень та протиепідемічних рекомендацій МОЗ.
Будьте розважливі та обережні! Уникайте масових скупчень людей, носіть та регулярно змінюйте маски, ретельно мийте руки з милом. Це прості, але дієві засоби перестороги. Вони рятують життя».

Если вы нашли ошибку, пожалуйста, выделите фрагмент текста и нажмите Ctrl+Enter.

comments powered by HyperComments

Сообщить об опечатке

Текст, который будет отправлен нашим редакторам: